KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15615219
nr 1561 5219
Elias Erdtman
(1862-1945), Sverige
Oljemålning, Signerad, Äpplarö. Olja på pannå, 46x32 cm, yttermått inklusive ram: 53x41 cm
Elias Erdtman, svensk målare född 1862, död 1945.
Utrop:
700 kr
Såld:
800 kr
måndag 4 september 2023
kl 20:33:53
600 kr
500 kr
600 kr (Budbetjänt)
700 kr